Taner İsbir, Mazbatasını Aldı Taner İsbir, Mazbatasını Aldı

Çorum Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, MHP İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Sinan Eryücel ve Yener Ceylan Küçük Sanayi Sitesi esnafının düzenlediği kahvaltı programına katıldı.

Kahvaltıda esnafla bir araya gelen MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafın yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Programda açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, 5 yıllık görev süresi boyunca esnaf dostu belediyecilik şiarıyla görev yaptıklarını, esnafların dertleriyle dertlendiklerini belirterek, ikinci dönem için esnaflardan destek istediklerini kaydetti.

Kahvaltıda Çorum’un sevilen simalarından MHP İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Sinan Eryücel ve Yener Ceylan’a sıcak ilgi gösteren sanayi esnafı, 31 Mart tarihinde yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a, Belediye Meclis Üyesi Adaylarına ve İl Genel Meclisi Üyesi Adaylarına başarılar diledi.

2-266