Belediye Haberleri

Belediye haberleri ve güncel Belediye gelişmeleri, Belediye ile ilgili tüm video, Belediye fotoğrafları ve Belediye haberleri LEBLEBİ TV sitemizde


Genel

Çorum Belediyesi, Sıklık Tabiat Parkı’ndan Çorumlu Obası’na gece yürüyüşü düzenliyor. Etkinlik, 20 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşecek.

Bayat

Bayat Belediye Spor Halk Oyunları Ekibi, Belediye Başkanı Ahmet Bahadır Ünlü'yü Ziyaret Etti.

Genel

Çorum Belediyesi aşure geleneğini bu yıl da sürdürdü. Muharrem Ayı nedeniyle şehrin farklı yerlerinde vatandaşlara aşure ikram edildi.

Genel

Çorum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün oluşturduğu “Gönül Elçileri” ekibi halkın belediyeden taleplerini dinliyor.

Genel

Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, işgaliye sorunun üzerine kararlılıkla gitmeye devam ediyor.

Genel

Çorum’da içme suyu şebekesine verilen günlük su miktarı 75.673 m³ su ile son 5 yılın rekor seviyesine ulaştı.

Sungurlu

Köyde bulunan yaralı kızıl şahin tedavi altına alındı.

Genel

Çorum Belediyesi, vatandaşlarımızdan gelen taleplerde dikkate alarak 7A Binevler hattında değişikliğe gitti. Yapılan değişiklikle vatandaşlar daha kısa sürede seyahatini tamamlayacak.

Genel

Çorum Belediyesi, yaz döneminde gençlik merkezlerinin kapılarını öğrenciler için açacak. Akademik, sosyal ve sanatsal alanda pek çok branşta kurslarla gençlere...

Genel

Çorum Belediyesi, Kurban Bayramı’nda vatandaşların kurbanlık hayvanlarını kesebileceği yerleri belirledi. Bu yıl da 8 bölgede kesim yapılabilecek.

Sungurlu

Çorum'un Sungurlu ilçesinde bir dilencinin üzerinden 1800 lira çıktı.

Genel

Çorum Belediyesi Basın Yayın Ve Halkla İlişkiler Müdürü Aykut Yağlı ve Basın Birimi Sorumlu Amiri Haluk Söylemez, Leblebi TV Genel...