Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Anaç, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler seçimleri için çalışmalarına devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Alperen Ocakları Çorum İl Temsilciliği ve Muhsin Tavır Derneğini ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Anaç, “Seçim çalışmalarımız kapsamında ziyaretlerimiz devam ediyor. Dava adamı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun yol arkadaşları, güzel insanların yer aldığı Alperen Ocakları Çorum İl Temsilciliği ve Muhsin Tavır Derneğini ziyaret ettik.

Yeniden Refah Partisi Belediye Meclis Üyeleri Ve Anaç, Genel Merkez’de Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi Yeniden Refah Partisi Belediye Meclis Üyeleri Ve Anaç, Genel Merkez’de Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

Türkiye' nin1992 yılından beridir milli duruşu ile başarılı hizmetlere imza atan Kamu Sen Çorum İl Temsilciliğini ziyaretimizde 1991 yılında seçim ittifakı yapan iki büyük lider rahmetli Alparslan TÜRKEŞ ve rahmetli Necmettin Erbakan hocamızın aynı karede yer aldığı siyah beyaz bir fotoğrafı kendilerine hediye ettik.

Esnaf Kefalet Kooperatifi, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Çorum Şoförler Cemiyeti, Pankobirlik, Diyanet Sen, Çösiad ve Basın Yayın Derneğini ziyaretimizde mensuben olan üyeleri ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri üzerinde istişare de bulunduk.

Yeniden Refah Partisi olarak seçim çalışmaları döneminde ve 31 Mart sonrasında ki Milli Görüş Belediye Başkanlığımızın döneminde de sivil toplum kuruluşları ve hemşehrilerimizin yanında ve yakınında olmaya devam edeceğiz. Bizim siyaset anlayışımız seçimden seçime duyulan bir ilgi olmayıp, bilakis şehrimize ve milletimize olan kara sevdamızdır. Tüm ziyaretlerimizde hemşehrilerimiz ile olan buluşmalarımızda partimize gösterilen ilgi, alaka ve destek her geçen gün katlanarak artmaya devam etmektedir. Bu ilgi ve destek için kendilerine müteşekkiriz. 31 Mart akşamı Milli Görüş zaferimizin sevincini tüm hemşehrilerimiz ile birlikte yaşayacağız inşallah. 1994 ruhu ile merhum Eski Belediye Başkanımız Arif Ersoy hocamızın kaldığı yerden Bismillah diyerek şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

2-265