Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Anaç, muhtarlık ziyaretlerini tamamlamasının ardından gittiği Traktörcüler sitesinde sıcak karşılandı.

Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Anaç’a ziyaretleri sırasında İl Başkanı Nuri Kuşçu ve partililer, Belediye Meclis Üyesi Adayları eşlik etti. Muhtarlık ziyaretlerini tamamladıklarını açıklayan Anaç, traktörcüler sitesinde esnafla bir araya geldi. Anaç’ı karşılarında gören esnaf, mazot fiyatlarının pahalılığı, alım gücünün düşmesi neticesinde traktör satışlarının çok düştüğünden dert yandı.

Merhum Necmettin Erbakan’ın başbakan olduğu 54. Hükümet dönemindeki bolluk ve bereketin arandığına değinen esnaf, önce yerelde sonra merkezi hükümette değişimin kaçınılmaz olduğunu bu nedenle de desteklerinin ve oylarının Yeniden Refah Partisi’ne olacağını açıkladı.

MHP Çorum İl Başkanı Çıplak: “Uğurludağ’da Bütün Hukuki Haklarımızı Arayacağız” MHP Çorum İl Başkanı Çıplak: “Uğurludağ’da Bütün Hukuki Haklarımızı Arayacağız”

Kendisinde pahalılıktan ve ekonomiden dert yanan esnafa yeniden Büyük Türkiye için, milletin yüzünün gülmesi için Milli Görüş iktidarının kutlu yürüyüşünün devam ettiğini söyleyen Anaç, tüm Çorumlulara seslenerek, herkesin müsterih olmasını, her geçen gün milletin artan sevgisi ve desteği ile zafere doğru yollarına devam edeceklerini ifade etti.

2-263