Başkan Torun Ve Beraberindeki Heyetten Milletvekili Kaya’ya Ziyaret Başkan Torun Ve Beraberindeki Heyetten Milletvekili Kaya’ya Ziyaret

Uğurludağ'ın Yeşilyurt mahallesinde hayata geçmesi planlanan 3 etaptaki 3 etap TOKİ projesi için önemli bir adım atıldı.

Çorum’un Uğurludağ ilçesi Belediye Başkanı Remzi Torun TOKİ projesinin yapımına dair onayın alındığını sosyal medya hesabından duyurarak, Uğurludağ'ın yeni bir vizyon kazanacağını belirtti. 151 daire ve 7 blokla şekillenecek olan proje ile bölge sakinlerine modern ve konforlu bir yaşam alanı sunmanın hedeflendiğini açıklayan Torun, projenin onaylanmasıyla birlikte Uğurludağ'ın kalkınmasına önemli bir katkı sağlanacağını vurgulayarak, ilçenin geleceği için umut dolu bir adımın atıldığını söyledi.

BAŞKAN TORUN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Torun, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'ye, AK Parti Çorum İl Başkanı Murat Günay’a, AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı ve Oğuzhan Kaya’ya, TOKİ Başkanı Ömer Bulut’a, TOKİ Finansman Daire Başkanı ve Emlak Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Ayhan Karaca’ya ve herkese şahsı ve İlçe Halkı adına teşekkür ettiğini kaydetti.

Editör: Leblebi Tv