Çorum’un Uğurludağ İlçesi Belediye Başkanı Remzi Torun ile Hizmet İş Sendikası Çorum Şube Başkanı Mustafa Köroğlu ve Şube Başkan Yardımcısı Adem Yalçınkaya 2024 yılı Uğurludağ Belediyesi Personel Limited Şirketi bünyesinde çalışan işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi imzaladı.

2024 yılı toplu iş sözleşmesini sosyal medya hesabından duyuran Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, Sosyal Belediyeciliğin gerekliliğini işçilerine yansıttıklarını dile getirdi. imzalanan toplu iş sözleşmesi ile birlikte işçilerin sosyal haklarıyla birlikte % 100 oranında zam yapıldığını kaydeden Başkan Torun, yapılan zamla birlikte en düşük personel maaşının 14.500 TL’den 29 bin TL’ye, evli personellerin maaşlarının da 30 binin üzerine çıkardıklarını dile getirdi. Yaşanılabilir bir Uğurludağ için çalışan tüm mesai arkadaşlarına kolaylıklar dileyen Torun, yeni zamların hayırlı olması temennisinde bulundu.

YSK Kararı Sonrasında Uğurludağ Karıştı, Silahlar Ateşlendi! YSK Kararı Sonrasında Uğurludağ Karıştı, Silahlar Ateşlendi!

2-253

Editör: Leblebi Tv