MHP Çorum İl Başkanlığı, bugün mecliste MHP Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı’nın misafiri olarak İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Ülkü Ocak Başkanı, İlçe Ocak Başkanlıkları KAÇEP Birimi, Sendikalar ve sivil toplum örgütleriyle bir olduklarını, tek ses olduklarını, partinin her daim emrinde olduklarını vurguladılar.

Parti politikalarından sapmadan, Cumhur ittifakı ruhunu benimsemiş teşkilatıla MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinde olduklarını belirttiler.

"Genel merkezimizin yerel seçimler için aldığı kararları harfiyen uygulayacağız" diyerek

Genel merkezin politikalarını ve stratejilerini takip ederek, Yerel seçimlerde parti içinde birlik ve disiplini sağlayarak, başarılı bir seçim kampanyası yürütme konusunda kararlı olduklarını beyan ettiler.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, “Çorum’u 5’li Rotaya Alacağız” Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, “Çorum’u 5’li Rotaya Alacağız”

Bugün burada olduğu gibi bundan sonrada MHP’nin ve Lider Dr. Devlet Bahçeli’nin emride olacaklarını dile getirerek, “Allahın izniyle Çorum’a Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı mührünü vuracağız.” Şeklinde açıklamalarda bulunuldu.

Editör: Leblebi Tv