MHP Haberleri

MHP haberleri ve güncel MHP gelişmeleri, MHP ile ilgili tüm video, MHP fotoğrafları ve MHP haberleri LEBLEBİ TV sitemizde


Genel

Çorum Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Genel

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine katılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, 15 Temmuz’un...

Genel

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Teşkilatında devir teslim töreni düzenlendi.

Osmancık

Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık İlçe Teşkilatında devir teslim töreni düzenlendi.

Genel

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Genel

Muhammed Fatih Temur Başkanlığı’nda toplanan İl Genel Meclisi Toplantısı İl Özel İdaresi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Asayiş

Çorum’un Uğurludağ ilçesinde 31 Mart seçimlerinin ardından yaşanan tartışmalar büyümeye devam ediyor.

Genel

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın Başkanlığı’nda toplanan Belediye Meclis Toplantısı’nda gündem dışı söz alan MHP Belediye Meclis Üyesi Arslan...

Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Teşkilatı, İlçe Başkanları toplantısı gerçekleştirildi.

Siyaset

MHP Çorum Milletvekili Genel Sekreter Yardımcısı Vahit Kayrıcı ile Çorum’daki MHP’li Belediye Başkanları “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısına” katıldı.

Siyaset

MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, Uğurludağ İlçesinde sandık görevlilerinin hatası yüzünden seçimi kaybettiklerini söyledi.