Yağış Haberleri

Yağış haberleri ve güncel Yağış gelişmeleri, Yağış ile ilgili tüm video, Yağış fotoğrafları ve Yağış haberleri LEBLEBİ TV sitemizde


Asayiş

Çorum'un Ortaköy ilçesinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle derelerin debisi yükseldi.

Asayiş

Çorum’un Oğuzlar ilçesinde öğle saatlerinde başlayan, ikindi saatlerinde şiddetini artıran yağışlar nedeniyle bir çok evi su bastı.

Dodurga

Çorum'da sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.

Genel

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili ve KİT Komisyonu üyesi Mehmet Tahtasız, 5 Temmuz Cuma günü Çorum’da meydana gelen dolu,...

Genel

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 16 il için sarı kodlu kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Uyarıda bulunulan iller arasında Çorum’da yer aldı.

Genel

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Samsun 10. Bölge Meteoroloji Müdürlüğü tarafından Çorum için gök gürültülü ve...

Genel

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yarın öğle saatlerinden itibaren Çorum ve ilçelerinde kuvvetli sağanak yağış bekleniyor.

Asayiş

Çorum’da şiddetli yağış nedeni ile frenleri tutmayan tır aydınlatma direğine çarpmasının ardından alt geçidin duvarlarına çarparak durabildi.

Asayiş

Çorum’da aniden bastıran sağanak ve dolu hayatı felç etti. Yağmur sonrası yollar göle döndü, ev ve işyerlerini su bastı.

Asayiş

Çorum’da bir binanın çatısına yıldırım düştü. Binada bulunan dairelerde bir çok elektronik eşya zarar gördü.

Genel

Leblebi TV tarafından gündeme getirilen “Yağışlarda Yolların Göle Dönme Sebebi Tıkalı Rögarlar Mı?” isimli haberi dikkate alan belediye yetkilileri ilginç...

Genel

Çorum’da belediyenin rögar temizliklerini yapmadığı cadde ve sokaklarda biriken suların rögarlardan gitmediği iddia edildi.