Milletvekili Haberleri

Milletvekili haberleri ve güncel Milletvekili gelişmeleri, Milletvekili ile ilgili tüm video, Milletvekili fotoğrafları ve Milletvekili haberleri LEBLEBİ TV sitemizde


Genel

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinde konuşan AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, 15 Temmuz’da 253 şehit...

Siyaset

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Siyaset

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, geçtiğimiz günlerde Çorum’un Mecitözü ilçesinde etkili olan dolu yağışında  zarar gören köyleri ziyaret etti.

Genel

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, İl Özel İdaresine 57 Personel alımı için yapılan mülakata tepki göstererek, torpil...

Genel

İl Genel Meclisi Toplantısı Muhammed Fatih Temur Başkanlığı’nda İl Özel İdaresi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Genel

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili ve KİT Komisyonu üyesi Mehmet Tahtasız, Çorum Katliamı’nın 44’ncü yılı nedeniyle yazılı açıklama yaptı.

Genel

AK Partili Belediye Başkanları, AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı’yı TBMM’de ziyaret etti.

Genel

AK Partili Belediye Başkanları, AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya’yı TBMM’de ziyaret etti.

Genel

CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca’yı ziyaret etti.

Siyaset

MHP Çorum Milletvekili Genel Sekreter Yardımcısı Vahit Kayrıcı ile Çorum’daki MHP’li Belediye Başkanları “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısına” katıldı.

Genel

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Genel

Çorum'da çiftçiler Tarım İl Müdürlüğünün dağıttığı yüzde 50 hibeli nohutların verimsiz olduğu için rekoltesinin düşük olacağını belirterek, tepki gösterdi.