AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Murat Günay, İl Genel ve Belediye Meclisi Üyelerinin kentin ve kırsalın sorunlarıyla yeterince ilgilenmediğiyle ilgili iddialara cevap verdi.

Sinan Oğan, Çorum’da İl Başkanlığı Binasının Açılışını Gerçekleştirdi Sinan Oğan, Çorum’da İl Başkanlığı Binasının Açılışını Gerçekleştirdi

AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay, gazetecilerle bir araya geldiği toplantıda merak edilen konulara cevap verdi. Toplantıda bazı İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyelerinin toplantıyla ilgilenmek veya temsil ettikleri bölgelerin sorunlarını dile getirmek yerine toplantılarla ilgilenmediği, telefonlarında sıkça vakit geçirdiği ifade edildi, bu sorunu nasıl çözecekleri soruldu.

Bunun üzerine Başkan Günay, “İl Genel ve şeylerimiz çalışıyor. Elbette ki hatta bugün de grup toplantımız var. Akabinde de İl Genel Meclis Toplantısı var. Ayın belli günlerinde çalışmalar var. Hepsinin de ben aktif olarak çalıştığını düşünüyorum. Eğer öyle çalışmadığını düşündüğümüz birileri varsa somutlaştırmak lazım diye düşünüyorum.” Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Editör: Leblebi Tv