Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çorum Belediye Başkan Adayını belirlemek için Çorum teşkilatı ile bir araya geldi. Toplantı sonrası verilen fotoğrafta yüzlerin güldüğü gözlendi.

Bilindiği üzere, daha önce adaylarla ilgili yerelde anket ve teşkilatla temayül yoklaması yapılmıştı. Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan adaylarla ilgili son kez değerlendirme yapacağı bugün saat 14.00’de AK Parti Genel Merkezi’nde Çorum teşkilatı ile bir görüşme yaptığı öğrenildi.

GÖRÜŞMEYE KATILANLAR

Görüşmeye ise Çorum Milletvekilleri Yusuf Ahlatcı ve Oğuzhan Kaya, İl Başkanı Murat Günay, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ve İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir’in katıldı.

MHP Merkez İlçe Teşkilatında Devir Teslim Töreni MHP Merkez İlçe Teşkilatında Devir Teslim Töreni

Görüşmede teşkilat ve milletvekilleri için bir anket düzenleneceği öğrenilirken, ankette mevcut belediye başkanına yönelik olarak, “Devam Edilsin”, “Devam Edilmesin”, “Fikrim yok” şeklinde sorular yöneltildi. Ayrıca, Alternatif olarak da 2 ismin yazılması istendi.

  

Editör: Leblebi Tv