Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Teşkilatı, İlçe Başkanları toplantısı gerçekleştirildi.

Sinan Oğan, Çorum’da İl Başkanlığı Binasının Açılışını Gerçekleştirdi Sinan Oğan, Çorum’da İl Başkanlığı Binasının Açılışını Gerçekleştirdi

MHP Çorum İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak’ın Başkanlığı’nda, gerçekleştirilen toplantıya ilçe başkanları ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı. Milliyetçi Hareket Partisinin seçim sonrası yürüttüğü projelerin, hedeflerin ve gelecek döneme ilişkin stratejilerin değerlendirildiği toplantıda konuşan, MHP Çorum İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, Milletin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda, daha etkin ve verimli bir şekilde hizmet sunmayı amaçladıklarını altını çizerek partilerinin vizyonunu daha da ileri taşıyacak projeleri hayata geçireceklerini vurguladı.

Cumhur İttifakı'na olan bağlılıklarını ve bu ittifakın önemini koruma konusundaki kararlılıklarını vurgu yapan MHP İl Başkanı Çıplak, ’’Cumhur İttifakı'nın gücünü ve değerini takdir ediyor ve bu ittifakın geleceğini sağlamlaştırmak için çalışmaya kararlıyız. Cumhur İttifakı'nın korunması, ülkemizin huzur ve istikrarı için önemli bir önceliktir. Bu ittifakın gücünü ve etkisini artırmak için, ortak değerlerimizi ve hedeflerimizi daha da güçlendireceğiz.’’ diye konuştu.

MHP Çorum İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, ilçe başkanlarına seçim sürecinde gösterdikleri özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederek, “milletimiz iradesini sandığa aksettirmiş ve her partiye, herkese çok anlamlı mesajlar vermiştir. Bu seçimlerin sonuçları, halkımızın MHP’ye güvendiğinin programlarının beğendiğinin sandığa yansımış bir göstergesidir.’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Editör: Leblebi Tv