Çorum Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Meclis Adayları tanıtıldı.

MHP Belediye Meclis Adayları tanıtım toplantısında açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, “Cumhur İttifakı, milletimizin birlik ve beraberliğini güçlendiren, ülkemizin geleceğine sahip çıkan bir ittifaktır. Bizler de Cumhur İttifakı'nın bu birliğini ve gücünü Çorum'un kalkınması ve refahı için kullanmak için buradayız.

Taner İsbir, Mazbatasını Aldı Taner İsbir, Mazbatasını Aldı

Şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla ilimizin ihtiyaçlarını tespit edip, çözüm odaklı projeler geliştireceğiz. Halkımızın taleplerine kulak verecek, onların beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak adımlar atacağız.

İlimizin altyapısını güçlendirmek ve modern bir şehir dokusu oluşturmak için çalışacağız. Ulaşım, altyapı, çevre düzenlemesi gibi konularda projeler geliştirerek, Çorum'u daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için gayret göstereceğiz.

Sosyal ve kültürel alanlarda ilçemizin potansiyelini ortaya çıkarmak ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak için çaba sarf edeceğiz. Eğitim, kültür, spor ve sanat gibi alanlarda projeler geliştirerek, ilçemizin sosyal hayatını zenginleştirecek adımlar atacağız.

Değerli Çorumlu hemşehrilerimiz, Cumhur İttifakı'nın gücünü ilimiz için kullanmak ve Çorum'u daha güzel bir geleceğe taşımak için buradayız. Sizlerin desteğiyle, birlikte çalışarak, ilimizi daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getireceğiz. Tüm halkımıza teşekkür ederiz.” Şeklinde konuştu.