Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Teşkilatı İl Genel Meclisi Adaylarını tanıttı.

İl Genel Meclisi Aday tanıtım programında açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, “Halkımıza buradan söz veriyoruz; Çorum’un tükenmez nefesi olacağız.

Başkan Aşgın, Mazbatasını Aldı Başkan Aşgın, Mazbatasını Aldı

Bugün burada, Milliyetçi Hareket Partisi'nin gücünü ve birliğini temsil etmek için bir araya geldik. MHP'nin kıymetli adayları olarak, il genel meclisi üyeliği için yarışacağımız bu süreçte, partimizin değerlerini en iyi şekilde temsil etmek ve gücümüzü ortaya koymak için buradayız.

Çorum il genel meclisi üyesi adaylarımızın ortak amacı, ilimizin her köşesinde adaletli hizmeti, adil davranmayı, huzuru ve refahı tesis etmektir. Bu hedefe ulaşmak için, birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Partimizin ve milletimizin çıkarlarını gözeterek, il genel meclisi üyeliği görevimizi layıkıyla yerine getireceğimizden şüpheniz olmasın.

Bizler, MHP çatısı altında bir araya gelmiş bir aile olarak, Çorum'un geleceğine sahip çıkmak için buradayız. Ülkemizin her köşesinde olduğu gibi, Çorum'da da halkımızın taleplerini dikkate alacak, onların sesi olacak ve çözüm odaklı projeler geliştireceğiz.

Bugün burada, Çorum'un geleceği için adım atıyoruz. Milletimize hizmet etmek için yarışıyoruz ve bu yarışı, şeffaf, dürüst ve adil bir şekilde sürdüreceğiz. Hep birlikte, Çorum'a daha iyi bir gelecek inşa etmek için çalışacağız.

Son olarak, değerli hemşehrilerimiz, bize destek vererek bu yolda yanımızda olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim. Birlikte, Çorum'u daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Tüm halkımıza teşekkür ederiz” dedi.