DEVA Partisi İl Başkanı Zehra Sucu Benli, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir masaj yayımladı.

Zehra Sucu Benli mesajında, “11 ayın sultanı bir Ramazan ayını daha geride bırakırken, bayrama kavuşmanın coşkusunu yaşıyoruz. Bayramlar; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, mutlulukların paylaşıldığı, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir.

Bahçelievler 2. Sokak ve Bahçelievler 2. Cadde Tek Yön Oldu Bahçelievler 2. Sokak ve Bahçelievler 2. Cadde Tek Yön Oldu

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği, ekmeğimizi, soframızı Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramın Bayramı’na yaklaştığımız şu günlerde avuçların semaya daha çok açılıp meleklerin gül koyduğu yüreklerin coşmasını diliyorum.

Kâinatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun. Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm İslam alemine ve insanlık için hayırlara vesile olsun. Bu güzel ve coşkulu bayram günlerinde, başta aile büyüklerimiz olmak üzere bütün yakınlarımızı, komşularımızı ziyaret ederek, hayır dualarını alıp kucaklaşmalıyız.

Bayram süresince de başta sürücülerin trafik kurallarına uyması, vatandaşlarımızın asayiş olaylarına karışmamasını diler, bayramı acıya dönüştürecek tutumlardan uzak durulmasını temenni ederim. Sevdiklerinizle beraber hayırlara vesile olacak bir Ramazan Bayramı geçirmenizi can-ı gönülden niyaz ederim.” dedi.