Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Tuncay Yılmaz, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde de yeniden aday gösterilmesiyle, Çorum Belediyesi’nde hep olduğu gibi hukuksuzluğa ve ranta asla geçit vermeyeceklerini açıkladı.

BELEDİYEDE HAKSIZLIĞA GEÇİT VERMEYECEĞİZ

2019 yılında yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Meclis Üyeliği’ne seçilen daha sonra CHP Grup Başkanvekilliği görevi yürüten Tuncay Yılmaz, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde de Belediye Meclis Üyesi Adayı olarak gösterildi. CHP tarafından yeniden kendisine görev verilmesinden dolayı memnuniyet duyduğunu aktaran Tuncay Yılmaz, 5 yıl boyunca yaptıkları gibi belediyede haksızlığa, hukuksuzluğa ve ranta izin vermeyeceklerini dile getirdi.

YENİ DÖNEMDE ÇORUM İÇİN DAHA FAZLA TER DÖKECEĞİZ

5 yıllık görev sırasında belediye meclisinde Çorum’un birçok sorununu CHP Grubu olarak gündeme taşıdıklarını ancak, sorunlara mevcut yönetimin kulak tıkadığını belirten Yılmaz, yeni dönemde de Belediye Meclisi’nde  Çorum için daha fazla ter dökeceklerini ifade etti.

ÇORUM'UN YARARINA OLMAYAN KARARLARA İTİRAZ ETTİK

AK Partili mevcut Belediye Başkanının 5 yıllık geçen zaman zarfında aldığı yanlış, eksik ve Çorum’un yararına olmayan kararlara itiraz ettiklerini vurgulayan Yılmaz, 31 Mart 2024 tarihinde CHP meclis grubunun daha güçlü olacağına inandıklarını ve Çorum’un Çorumlunun hakkını sonuna kadar savunup koruyacaklarını söyledi.

ÇORUM’DA CUMHURİYET HALK PARTİSİ KAZANACAK

Çiftçiler Yağmur Duasına Çıkıyor Çiftçiler Yağmur Duasına Çıkıyor

Yaklaşan Mahalli İdareler seçimlerinde Çorum Belediyesi’ni Sosyal Demokrat belediyecilik ile tanıştıracaklarına inançlarının tam olduğunu sözlerine ekleyen Yılmaz, Belediye Başkanlığı seçimini de Belediye Meclis Üyeliklerini de ve de İl Genel Meclisi Üyeliklerini de Çorum’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin kazanacağını aktardı.