Çorum'da Ekmeğe Zam Mı Gelecek? Çorum'da Ekmeğe Zam Mı Gelecek?

17 Mayıs’ta Tüm Türkiye’de vizyona girecek olan sosyal sorumluluk projesi kapsamında çekilen ‘Yeter Artık’ isimli filminin galası öncesi oyuncular açıklama yaptı.

Çorumlu Yönetmen aynı zamanda da oyuncu olan Murat Kuşçu tarafından çekilen ‘Yeter Artık’ isimli filmin galası akşam 19.00’da yapılacak. Oyuncular Ergun Sözen, Şevki Özcan, Senar Gören ve Murat Kuşçu’nun da katılacağı galanın ardından film sinemaseverler tarafından ilk gün ücretsiz izlenecek.

‘Kadına Şiddete Hayır’ sloganıyla vizyona giren film ile ilgili açıklama yapan filmin oyunlarından Ergun Sözen, hayatın bazı acı gerçeklerinin olduğunu özgün sinemanın da bu gerçeklere değinmesi gerektiğini belirtti.

Oyunculardan Şevki Özcan ise, yıllardır, asırlardır kanayan bir yara olan şiddete değinerek, şiddetin sadece kadına değil, doktorlara, öğretmenlere kadar uzandığını hata artık öldürmeye kadar gittiğini söyledi.

Filmle ilgili olarak ilk sahnesini aldığını aktaran Senar Gören ise, bir sorumluluk projesi olan filmin çekimleri sırasında yeri geldiğinde kızdıklarını ve duygusallaştıklarını dile getirdi.  

Filmin yönetmeni ve oyuncu Murat Kuşçu da sosyal sorumluluk projesi olan ‘Yeter Artık’ isimli filmiyle kadına şiddete müthiş değindiklerini filmin izlendiğinde bunun anlaşılacağını kaydetti.  

Editör: Leblebi Tv