Ziyarette 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler ile ilgili açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Nuri Kuşçu, Çorum’a yıllardır düzgün hizmet edilmediğinin altını çizdi.

MAHALLELERE EŞİT HİZMET GİTMİYOR

Mahallelere belediye sorumluluğunda olmasına rağmen eşit hizmet yapılmadığını aktaran Kuşçu, yerel yönetimin amacının halka hizmet olduğunu ancak şu an ki yönetimin hizmeti unuttuğunu dile getirdi.

ÇÜRÜMEYE TERK EDİLEN BİNALAR İSRAFTIR, HARAMDIR

Çorum’da yapılan “hizmet veriyoruz” adı altında açılışlarının da yapıldığı binaların çürümeye terk edildiğini herkesin gördüğünü belirten Kuşçu, keyfe keder bu davranışların israf ve haram olduğuna değindi.

ÇORUM BELEDİYESİNİ KAZANACAĞIZ

Bu milletin parasını kimsenin çöpe atmak gibi bir lüksünün olmadığını ifade eden Kuşçu, Yeniden Refah Partisi ile Milli Görüş ruhunun yeniden dirileceğini ve Çorum Belediyesi’ni kazanacaklarını söyledi.

KRONİKLEŞMİŞ TRAFİK SORUNUNU ÇÖZMEK YEREL YÖNETİMİN SORUMLULUĞU

Vergi Haftası’nda Anıta Çelenk Sundular Vergi Haftası’nda Anıta Çelenk Sundular

Çorum’da kronikleşmiş sorunların bir türlü yerel yönetim tarafından çözülemediği vurgulayan Kuşçu, Çorum’un trafik sorunun bir türlü çözülememesinin nedenini sorarak, orta refüjlerde bulunan çağ dışı yol bölme, yol ayırma, plastik dubalarla ve beton bordürlerle yapılan yol kapatmaların medeniyetler şehri Çorum’a yakışmadığının dile getirdi.