Yeniden Refah Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Anaç, Çorum Basın Derneği’ni yeni ofisinde ziyaret etti.

Beraberinde parti yöneticileri ve meclis üyesi adayları ile birlikte Çorum Basın Derneği’ni, Turgut Özal İşmerkezi’ndeki ofisinde ziyaret eden Yaşar Anaç, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Karaca, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları ile bir süre sohbet etti.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için hazırlık çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürdüklerini, halkın yoğun ilgisi ve teveccühü ile karşılaştıklarını, Yeniden Refah Partisi’nin seçimlerin sürpriz partisi olacağını dile getiren Anaç, belediye başkanlığına seçilmesi halinde hayata geçireceği bazı projeler hakkında bilgi verdi.

Halkın değişim istediğinden söz eden Anaç, bu değişimin adresinin de Yeniden Refah Partisi olacağını vurguladı.

Anaç, Çorum Basın Derneği’nin ve yeni hizmet ofisinin hayırlı-uğurlu olmasını dileyerek, basın mensuplarının halkı bilgilendirme noktasında kutsal ve önemli bir görevi yerine getirdiğinin altını çizdi.

Dernek Başkanı Erkan Karaca ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Anaç ve beraberindekilere teşekkür etti, başarılar diledi.

Çorum’da Yağışların Az Olması Nedeniyle Yağmur Duası Yapıldı Çorum’da Yağışların Az Olması Nedeniyle Yağmur Duası Yapıldı

214bcc35-7785-41cc-9a62-b593acfb4390