Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca ve ekibine nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Leblebi TV Yazı İşleri Müdürü Ahmet Temelci, Leblebi TV Seslendirme ve Kurgu Sorumlusu Bülent Özkömürcü, Program Yapımcısı Bulut Demir de hazır bulundu.

Ziyarete Vatan Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömer Doğan da eşlik etti.

WhatsApp Image 2023-10-11 at 13.26.07

“İktidarın Oyununa Geliyoruz” “İktidarın Oyununa Geliyoruz”

Ziyaret sırasında Leblebi TV ve ekibinin Çorum’da önemli işlere imza attığını aktaran Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, basının önemine değinerek, Çorum’da görev yaptığı süre zarfında basınla iş birliği içeresinde çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Yapılan başarılı işlerden dolayı Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca ve ekibini tebrik eden Vali Dağlı, Leblebi TV’ye çalışmalarında başarılar diledi.

Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca ise kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, kısa bir süre önce Samsun’dan Çorum’a gelen Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı’ya şimdiye kadar yaptığı başarılı çalışmaları ve basına verdiği önem nedeniyle teşekkür ederek, ziyaretleri için şükranlarını sunduğunu ifade etti.