BASININ ÖNEMİ BÜYÜK

Ziyarette taksici esnaflarından Kemal Köse’de hazır bulundu. MHP Düvenci Beldesi Belediye Başkan Adayı İsmail Türk ziyaret sırasında belde ile ilgili yapılacak projeleri Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni ve Çorum Basın Derneği Başkanı Erkan Karaca ile paylaşarak gerek siyasiler gerekse kamu arasında köprü vazifesi gören basının önemine değinip tüm basın mensuplarına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

DÜVENCİ’YE YATIRIM GELMİYOR

Düvenci beldesinin sorunlarından da söz eden Türk, beldenin yatırımlardan mahrum edildiğini ve on yıllık süreçte vaat edilen TOKİ, GES, alt yapı, içme suyu, gençlere yönelik yapılamayan halı saha, ile yeşil alan ve spor kompleksi gibi söz verilen yerlerin bir türlü yapılmamasından dolayı belde halkının tepkili olduğuna dikkat çekti.

DÜVENCİ BELEDİYELİKTEN DÜŞEBİLİR

Laçin’deki Devlet Dairesi Çalışanları Vatandaşı Canından Bezdiriyor Laçin’deki Devlet Dairesi Çalışanları Vatandaşı Canından Bezdiriyor

Düvenci beldesinin on yıldır sürekli göç verdiğinin altını çizen Türk, hiçbir yatırım almamasından dolayı sürekli sıkıntıların yaşandığını bu gidişle yatırımlar gelmezse Düvenci Belediyesi’nin belediyelikten düşme riskinin olduğunu açıkladı.

Düvenci Beldesi’ndeki sorunları MHP Düvenci Beldesi Belediye Başkan Adayı İsmail Türk ile istişare den Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni ve Çorum Basın Derneği Başkanı Erkan Karaca, kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türk’e 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde başarılar diledi.c

Editör: Leblebi Tv