Programda açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Çorum İl Başkanı Orhan Tosik, “20 Şubat 2015 tarihinde hain bir pusu sonucu hayatını kaybeden ve bugün inanıyoruz ki bizleri cennetten seyreden Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizi anmak ve ona olan özlemimizi dile getirmek için bir araya geldik.

Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun şehadetinin üzerinden dokuz sene geçti, dokuz koca sene ama Allah şahittir ki acımız hala çok taze, kinimiz dipdiridir.

Şunu herkes iyi bilmelidir ki zamanı geldiğinde Ülkücü irade bütün hainlerin tepesine çelik bir yumruk gibi inecek ve şehidimizin intikamını alacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti hainlerin inlerine girmekte, şer yuvalarını katillerin başına çevirmektedir. Dağda, ovada, sınırlarımızın içerisinde ve dışarısında hiçbir bölücü unsur kalmayana kadar bu kararlı duruştan taviz verilmemelidir, verilmeyecektir.

Bizler bu kararlı mücadele amasız, fakatsız devletimizin yanında ve her daim emrindeyiz. Bizler; Mete Han'da disiplin, Attila'da kudret, Bilge Kağan'da şuur,Alparslan'da iman, Fatih'teki azim ve sebatın temsilcileriyiz. Devlet ebed müddet fikriyle; liderimiz yayını nereye çeker, okunu nereye gezlerse tereddüdsüz bizler de o hedefe yönelir, ya yok olur ya da yok ederiz.

Bugün bu salonda bulunan herkes bir şehit namzedidir. Hepimiz Fırat'ız ve bu ülke için, bu ülkü için seve seve şehadete koşarız.

Sözlerime son verirken Kılıçkıran ağabeyden Fırat'a bütün Ülkü şehitlerini saygıyla selamlıyor, aziz ruhları önünde tazimle eğiliyorum.

Üniversite Birimimiz tarafından düzenlenen Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anma Programı'nda bizleri yalnız bırakmayan İl Başkanımız Mehmet İhsan Çıplak'a, Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayımız Sn. Dr. Halil İbrahim Aşgın Beye, TÜRKAV Başkanımız İsmail Deli'ye Belediye Meclisi Üyemiz Selim Güloğlu’na ve partimizin yönetim kurulu üyelerine katılımlarından ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.

Anma programımızın hazırlanmasında katkılarından ötürü Ocak Yöneticilerimize ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Evleri Gözetleyen Alkollü Şüpheli Şahıs Tedirgin Etti Evleri Gözetleyen Alkollü Şüpheli Şahıs Tedirgin Etti

2-259