Taner İsbir, Mazbatasını Aldı Taner İsbir, Mazbatasını Aldı

CHP Çorum İl Başkanı Dinçer Solmaz, AK Parti’ye sert eleştirilerde bulundu.

AK Parti’nin Cumhuriyete Alerjisinin olduğuna değinen Dinçer Solmaz, “Türkiye Cumhuriyeti adını hazmedemezler TC ibaresini tabelalardan kaldırırlar. Çünkü Cumhuriyete alerjileri vardır. Fetösü, Ensarı, tarikatçisi hepsine devleti teslim ederler. Sonra ortalık karışınca suçu CHP'ye atarlar. Derler ki biz yaptıysak da Allah affetsin.

Tek millet tek devlet tek bayrak derler ama bayrağımızı yerlerde süründürürler. Hakkını yemeyelim şov yapacak yer olunca yere bir bayrak koyup kameralar çekerken alıp öper. Cebine koyar. Ama biliyoruz ki bu fotoda Çorum mitinginde yerde duran bayraklarla o şov yaptıkları bayraklar aynı. Rabia derler Mursi’yi hapiste çürütürler, hapiste ölür ama sonra hiç birşey yok gibi gider Sisi ile el sıkışırlar. Emekliye zammı çok görürler gidip Çorum mitingine milyonlar harcarlar. Her seçimde gelip dalga geçer gibi tren, havaalanı sözü verirler. Ama bir dahaki seçime kadar unuturlar.

Gerçekten suç bizim bunları söylediğimiz için. Çünkü biz hem söyleriz hem de yaparız ama yapacak fırsatı inşallah 31 Mart'ta yüce milletimiz verecek. Biz söylediğimizi yapamazsak yüce insanımız o koltuğu bizden geri alır. Biz bunun bilincinde siyaset yaparız. Çünkü bize göre vatan söz konusu ise gerisi teferruattır” dedi.