İl Başkanı Çıplak, gerek belediye başkanlıkları için, gerek belediye ve il genel meclisi üyeliği için aday bolluğu yaşadıklarını belirterek, Genel Merkez’in de direktifleri doğrultusunda 31 Mart seçimlerinde en yüksek başarı oranının yakalamak için mücadele edeceklerini söyledi.

BASIN DERNEĞİNİ KUTLADILAR

MHP Çorum İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, beraberinde İl Başkan Yardımcıları Mehmet Konyalıoğlu, Hasan Şahin ve Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Şükrü Demiray ile birlikte Çorum Basın Derneği’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Dernek Başkanı Erkan Karaca ve yönetimini tebrik eden ve derneğin kuruluşunu kutlayan Çıplak ve beraberindekiler, yerel seçim hazırlıkları hakkında da bilgi verdi.

Dernek Başkanı Erkan Karaca ve yönetim kurulu üyeleri; Mustafa Külcü, Kubilay Olcan, Merve Kayış, Satılmış İnaç, dernek üyeleri; Ömer Doğan, Yusuf Çınar, Ahmet Temelci, Bulut Demir ve Hamza Yazgan ile bir süre sohbet eden MHP’li yöneticiler, yerel ve genel gündemi değerlendirdi.

Vali Dağlı, “Bayramlar Bizi Birbirimize Yaklaştıran Müstesna Günlerdir” Vali Dağlı, “Bayramlar Bizi Birbirimize Yaklaştıran Müstesna Günlerdir”

2-1773-38

Editör: Leblebi Tv