Üçtutlar’a Yeni Camiyi Ali Evlüce Yaptıracak Üçtutlar’a Yeni Camiyi Ali Evlüce Yaptıracak

Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Çorum Beltaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Lemzi Çöplü, Tarım Kredi Holding A.Ş. Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Tarım Kredi Marketleri Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Bademli’yi makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Halk Et tarafından üretilen kavurmaların müşteriler tarafından beğenildiğini vurgulayan Yılmaz Bademli, 2024 yılında da Tarım Kredi Marketlerde satılmaya devam edileceğini belirtti.

Türkiye’nin tamamında Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde satılan, Çorum Belediyesi Sancak Kavurma markasının tedarikinin önceki yıllarda olduğu gibi 2024 yılında da artarak devam edeceğini dile getiren Lemzi Çöplü de Halk Et Kombinası ve yaptıkları üretim hakkında bilgiler verdi. Çöplü, “Tarım Kredi Marketleri Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Yılmaz Bademli’ye misafirperverlikleri için şükranlarımı sunuyorum. İnşallah HalkEt olarak 2024 yılında da ülkemizin hemen hemen her yerinde hizmet veren tarım kredi marketlere kavurma tedariğinde bulunmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Lemzi Çöplü’nün ziyaretinde Halk Et Kombinası Müdürü Ali Said Can ve Üretim Müdürü Ramazan Kılıç da hazır bulundu.

Editör: Leblebi Tv