Cumhur İttifakı Seçim Komite Üyesi Tefik Kılınçoğlu tarafından kaleme alınan yazıda şu ifadelere yer verildi: “Seçime sayılı günlerin kaldığı şu anlarda, halkın bu kararlılığını görüp ve de halkta istediği karşılığı bulamayanlar karalama ve iftira kampanyalarına başlamıştır. Bu ipsizler geçtiğimiz günlerde seçim koordinasyon merkezinde verilen iftar mekanının duvarında asılı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Liderimiz Dr.Devlet Bahçeli resimlerinden rahatsız olmuşlardır. Rahatsızlıkla kalmamış iftira ve hakaretlere yeltenen bu şahıslar birde geçmişte nail oldukları kimliklerin arkasına sığınarak, varmış gibi gördükleri hayali senaryolar ile çamur atma yarışına girmişlerdir.

Şimdi ait oldukları partide bozkurt yapmanın, Alparslan Türkeş’in resminin asılmasının yasak olduğunu bilmezlermiş gibi bizlere başbuğ sloganları atmaya kalkmaktadırlar. Güya bizlere ayar verdiklerini düşününler başbuğumuzun resminin olmadığını ima etmektedir. Seçmenden oy devşirme amacı ile bu kirli oyunlara başvuranlar, Alparslan Türkeş’in büyük posterini göstermemektedirler. Ablalarından çamur atma emri alanlar, kazdıkları kuyuda kendilerinin boğulduklarının farkında değiller.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın değişmez kurucu lideri Başbuğu Alparslan Türkeş’tir. Lideri Dr. Devlet Bahçeli Beyefendidir. Ülkü Ocaklı gençler emir ve talimatlarını sadece liderimizden ve genel başkanımızdan almaktadır. Geleceğimizin teminatı olan genç bozkurtlar bu kutlu ocakta Türkeş’in doktrin ve kitapları ile yetişmektedir. Dünya üzerinde en büyük gençlik teşkilatı olan bu kutlu ocağımızda dönek bireylere ve fırıldak siyasetçilere yer yoktur.

Leblebi TV’nin Haberi Üzerine TOKİ Celilkırı Işıl Işıl Aydınlandı Leblebi TV’nin Haberi Üzerine TOKİ Celilkırı Işıl Işıl Aydınlandı

Daha düne kadar terör sevicilerin masanın altında saklandığı 6’lı masanın mezesi olanlar, bizlere çamur atamazlar. Bu aymazların bizde karşılığı yoktur. Olmayan sadakat nidalarını ablalarına saklamalarını ve gittikleri yerin iyisi olmalarını öneriyoruz.

Bizim partimiz, bizim davamız, bizim ocağımız ve bizim yeminimiz. Sizlere de hatırlarız; Mücadelemiz Milliyetçi Türkiye’ye, Turan’a kadardır! Mücadelemizde hiçbir engel tanımayacağız! Dönenlerden olmayacağız! Satanlardan olmayacağız! Kaçanlardan olmayacağız!”

Editör: Leblebi Tv