Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, Adalet Komisyonu Üyesi, Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya çocuklarımızın karne günü nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Kaya: “Çocuklar, bizim hayattaki en değerli varlıklarımızdır. Onların iyi bir eğitim almaları ve gelecek için sağlam adım atmış olmaları hepimizin ortak hedefidir. Çocuklarınızın karneleri sizin onlara göstereceğiniz sevginin göstergesi olmamalıdır. Bazı öğrencilerin karnelerinde arzu edilmeyen notlar olabilir. Bunları çocuklarınıza yansıtmadan, nedenlerini sorgulayarak, öğretmenleri ile iletişim içerisinde ve birlikte hareket ederek,  eksikliklerini tamamlayıp, sistemli ve düzenli çalışmaya yönlendirerek, başarıyı daha üst noktalara taşımaya çalışmalısınız” dedi.

Karaca’dan Başkan Arslan’a Ziyaret Karaca’dan Başkan Arslan’a Ziyaret

“ÜLKEMİZİ YARINLARA TAŞIYACAK OLAN ÖĞRENCİLERİMİZDİR”

 Devam eden Kaya: “Bu duygu ve düşüncelerle; ülkemizi yarınlara taşıyacak olan sevgili öğrencilerimizi ve onları hayata hazırlayan kıymetli yönetici ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Editör: Leblebi Tv