Ak Parti Çorum Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya Çorum’da yapımına karar verilen Polis Moral Eğitim Merkezi’nin ihalesinin bittiğini en kısa zamanda inşaatına başlanacağını duyurdu.

Millet Bahçesi Çocuklarla Şenlendi Millet Bahçesi Çocuklarla Şenlendi

AK Parti Çorum Milletvekilli Oğuzhan Kaya konuyla ilgili açıklama yaptı. Kaya: açıklamasında İçişleri Bakanlığı tarafından Çorum-Samsun karayolu üzerinde Bölge Trafik Denetleme Müdürlüğünün yanında bulunan toplam 55 bin metrekare alanda Polis Moral Eğitim Merkezi yapılmasına karar verildiği bildirildi. Daha önce projesi hazırlanan ve bakanlık tarafından onaylanan Polis Moral Eğitim Merkezi’nin İhale işinin bittiğini bildiren Kaya, bölgede olmayan ve Türkiye’de de sadece 3 kentte bulunan merkezin 4.’sünün Çorum’a yapılacağını. Temelinin en kısa zamanda atılacağı müjdesini verdi

10 bin metrekare kapalı alana sahip olacak tesiste belirli aralıklarla polis memurlarının Çorum’a gelip hizmet içi eğitim alacağını ifade eden, Kaya bakanlık tarafından tesisin ihalesinin bittiğini belirtti. Ak parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya Bu tarihi projenin Çorum'a kazandırılmasında emeği geçen dönemin Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan da teşekkür etti.