AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya, mesajında "Kıymetli Çorumlu Hemşehrilerim; On bir ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakarak sevgiyi, kardeşliği, dostluğu ve mutluluğu paylaşma günü; toplum olarak da kaynaşma günü olan bayrama milletçe ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz” dedi.

Vatandaş Başkan Aşgın’dan Ek Sefer İstiyor Vatandaş Başkan Aşgın’dan Ek Sefer İstiyor

Bayramların, birlik ve beraberliği güçlendirdiğine dikkati çeken Kaya,"Ramazan Bayramımızın dostluklarımızın tazelenmesine, mutluluklarımızı paylaşıp artırmamıza, birlik ve beraberliğin en üst seviyede yaşanmasına vesile olmasını diliyorum. Yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bu özel günlerde büyüklerimizin hayır duasını almalı, küçüklerimizin bayram sevincine ortak olmalıyız. Ayrıca komşularımızla, ihtiyaç sahibi, yaşlı, kimsesiz vatandaşlarımızla, şehit ve gazi ailelerimizle bir araya gelerek bayram neşesini paylaşmalıyız." ifadelerini kullandı.

Tüm vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutlayan Milletvekili Oğuzhan Kaya, seyahat edecek vatandaşlara da trafik kurallarına uymaları, emniyet kemerlerini takmaları konusunda uyarılarda bulundu” dedi.