Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni ve Çorum Basın Derneği Başkanı Erkan Karaca, Mecitözü Belediye Başkanlığına tekrar seçilen Veli Aylar’ı ziyaret etti.

Mecitözü Kültür Merkezi Projesi’nde Yapılacak Değişiklik İstişare Edildi Mecitözü Kültür Merkezi Projesi’nde Yapılacak Değişiklik İstişare Edildi

Ziyarette Leblebi TV Program moderatörü Bulut Demir, CHP Mecitözü İlçe Başkanı Ahmet Bilgin hazır bulundu. Ziyarette yeniden Belediye Başkanlığına seçilen CHP’li Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar’ı tebrik eden Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni ve Çorum Basın Derneği Başkanı Erkan Karaca, Başkan Aylar’a başarılarının devamını diledi. İlçede sevilen, hizmetleriyle kendisinden söz ettiren bir belediye başkanına sahip olduğu için Mecitözülü vatandaşların çok şanslı olduğunu aktaran Karaca, ilk dönemde olduğu gibi ikinci dönemde de Başkan Aylar’ın projelerini yerine getirmek için gece gündüz çalışacağına olan inançlarının tam olduğunu ifade etti. Kendisine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Aylar ise, seçim süreci boyunca kendisine destek veren tüm basın mensuplarına ve özellikle Karaca’ya teşekkür ettiğini söyledi.

Editör: Leblebi Tv