Çorum’da AK Parti ve MHP Cumhur ittifakı olarak Merkez’de Belediye Başkanlığı için 31 Mart’ta düzenlenecek Mahalli İdareler Seçimlerine ortak adayla girecekken, MHP ve AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi seçiminde Cumhur ittifakından bağımsız seçimlere girecek.

Çorumlu seçmenlerin 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerine sayılı günler kala mutlaka göz ardı etmemesi gereken konuların başında gelen İl Genel Meclisi Üyesi seçimlerinde AK Parti ve MHP’nin ayrı ayrı seçimlere gireceği konusu vatandaşın gündemini oluşturuyor.

MHP’li İl Genel Meclis Üyesi Adayları, Mahalli İdareler Seçimlerinde Merkez’de Belediye Başkanlığı için Cumhur İttifakı olarak hareket ederken, İl Genel Meclisi Üyeliği için gidilmedik yer, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmamaya çalışıyor.

Aşdağul Belediye Başkanı Öncül Mazbatasını Aldı Aşdağul Belediye Başkanı Öncül Mazbatasını Aldı

Saha çalışmalarında seçmenlerden de büyük teveccüh de gören MHP’li İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Sinan Eryücel ve Yener Ceylan, Çorum’da hizmet gitmeyen yer kalmaması için çıktıkları yolda gördükleri ilgiden de memnun kalıyor.