Yürüten Proje kapsamında farkındalık toplantısı düzenlendi. Toplantıya Hitit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nurcan Baykam, Hitit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Eşref Savaş Başçı, Hitit Üniversitesi İİBF Dekanı Prof. Dr. Sabiha Kılıç, Anadolu Mesleki Eğitim ve İş Geliştirme Derneği Başkanı Seyfettin Zengin, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğretim elemanları ve projeye ilgi duyan gençler katıldı.

Toplantıda proje koordinatörü Öğretim Görevlisi Dr. Doğan Demirci, projenin amaçları arasında yer alan finansal muhasebe ve genel beceri eğitimleri yoluyla 15-29 yaş arasındaki gençlerin istihdam edilmelerine yönelik yürütülen iş arama ve yerleştirme süreçlerine ilişkin bilgileri katılımcılarla paylaştı.

D S C 0119

Hitit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Nurcan Baykam ise, üniversite olarak ulusal ve uluslararası projeler kapsamındaki yapılan faaliyetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, yaptıkları sunumlarla projeye destek sağlayan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ganite Kurt’a ve Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fevzi Serkan Özdemir’e teşekkür etti. Baykam, ayrıca üniversitenin bölgedeki istihdamı artırmaya yönelik faaliyetlerde gerekli destekleri sürdürmeye devam edeceğini açıkladı.

D S C 0198

Programda Prof. Dr. Fevzi Serkan Özdemir “Değer-Fiyat İlişkisinde Kurumsal Raporlamanın Rolü” konulu ve Prof. Dr. Ganite Kurt “Muhasebe Meslek Etiği” konulu sunum yaptı. Toplantı katılımcıların sorularının cevaplanması ile son buldu.

D S C 0068

Belediye ve Valilikten Ortak Bayramlaşma Belediye ve Valilikten Ortak Bayramlaşma

D S C 0348

D S C 0051

Muhabir: Haber Merkezi