Yol Haberleri

Yol haberleri ve güncel Yol gelişmeleri, Yol ile ilgili tüm video, Yol fotoğrafları ve Yol haberleri LEBLEBİ TV sitemizde


Genel

Çorum Belediyesi, Akpınar 1. Cadde’de yol açma çalışmaları başladı.

Genel

Çorum Merkeze bağlı Tozluburun Köyü sakinleri, köy yolunun bir türlü yapılmaması ve sokak lambalarının olmayışından dert yandı.

Boğazkale Yekbas Mahallesi’nde yol genişletme ve tamir işlemleri tüm hızıyla devam ediyor.

Genel

Çorum Sanayi Sitesi 19. Cadde’de Çorum Belediyesi tarafından yeni açılan yolun aydınlatılması talebinde bulunan sanayi esnafının bu talebi yetkililer tarafından...

İlçeler

Çorum'un Osmancık ilçesinde dün vatandaş tarafından arazisinden geçen yol tel örgüyle kapatılmıştı. İlerleyen saatlerde belediye ekipleri yolu tekrar trafiğe açtı.

İlçeler

Çorum'un Osmancık ilçesinde bir vatandaş, arazisinden geçen yolu tel örgü çekerek ulaşıma kapattı.

Asayiş

Çorum-Yozgat Karayolu’nda bir tır yağışlar nedeniyle kaza yaparak yan yattı.

Genel

İl Genel Meclisi Toplantısı Mehmet Bektaş Başkanlığı’nda İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Genel

Çorum Belediyesi şehri yol ağlarıyla örmeye devam ediyor. Ulaşımı rahatlatacak yeni bir çalışma başlatan Çorum Belediyesi, Akşemseddin Caddesi’ni Öğretmen Lisesi...

Genel

Çorum Belediyesi’nin Ankara Yolu ile Çorum Sanayi Sitesini buluşturan yeni bağlantı yolunda çalışmalar hummalı şekilde sürüyor.

Genel

Çorum Belediyesi, Ulukavak Mahallesi’ndeki yeni binasına taşınan Kale Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun bağlantı yolları için bölgedeki çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Genel

Çorum Belediyesi’nin Çiftlik Pınarı’nda yürüttüğü yağmur suyu hattı çalışmalarında sona yaklaşıldı. 1800 metrelik yağmur suyu şebekesi ile altyapı güçlendiriliyor.