Uyuşturucu Haberleri

Uyuşturucu haberleri ve güncel Uyuşturucu gelişmeleri, Uyuşturucu ile ilgili tüm video, Uyuşturucu fotoğrafları ve Uyuşturucu haberleri LEBLEBİ TV sitemizde


Asayiş

Aralarında Çorum’un da bulunduğu 57 ilde zehir taciri suç örgütüne yönelik “NARKOÇELİK-27” operasyonu gerçekleştirildi.

Asayiş

Çorum İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Asayiş

Çorum’da uyuşturucu madde ticareti yapmaktan dolayı 13 kişiye işlem yapılırken, 11 kişi tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Asayiş

Çorum’da polis ekiplerince yapılan uygulamada 6 ruhsatsız silah ile 16 uyuşturucu hap ele geçirildi.

Asayiş

Çorum'da çarşı ve mahalle bekçilerince Irak uyruklu kişinin üzerinde yapılan aramada uyuşturucu ele geçirildi.

Asayiş

Çorum Bahçelievler Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde polisin dur ihtarına uymayan otomobil sürücüsü ile polisler arasında kovalamaca yaşandı.

Asayiş

Çorum’un Osmancık ilçesinde uyuşturucu madde ticaretini önlemeye yönelik operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda yakalanan 4 kişiden 3’ü tutuklandı.

Asayiş

Çorum İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğünce ortaklaşa yapılan operasyonda çok sayıda...

Asayiş

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince 1 haftada yapılan şok uygulamalarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Alaca

Çorum'un Alaca ilçesinde uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 7 zanlıdan 5'i cezaevine gönderildi.

Asayiş

Çorum’da polis ekiplerince yürütülen huzur uygulamasında silah ve uyuşturucu ele geçirildi.

Asayiş

Çorum'da şüphe üzerine durdurulan otomobilde silah ve uyuşturucu ele geçirildi.