Hırsızlık Haberleri

Hırsızlık haberleri ve güncel Hırsızlık gelişmeleri, Hırsızlık ile ilgili tüm video, Hırsızlık fotoğrafları ve Hırsızlık haberleri LEBLEBİ TV sitemizde


Asayiş

Çorum’da park halindeki otomobili çalan kişi bir süre sonra çaldığı aracı bırakarak kaçtı.

Asayiş

Çorum İl Özel İdaresinin üç ayrı iş makinesinden hırsızlık yaptığı iddia edilen bir kişi Jandarma ekiplerince kıskıvrak yakalandı.

Asayiş

Çorum'un Alaca ilçesinde, eski belediye binasındaki kalorifer peteklerini çalmaya çalışan kişiler, vatandaşların müdahalesiyle petekleri bırakarak binadan uzaklaştı.

Asayiş

Çorum’da 5 ayrı mahallenin kömürlüklerinden hırsızlık yaptığı iddia edilen 3 şahıs yakalanarak, adliyeye sevk edildi.

Asayiş

Çorum Emniyet Müdürlüğünün 2,5 ay süren "teleskop operasyonu" kapsamında gözaltına alınan 9 hırsızlık zanlısı adliyeye sevk edildi.

Asayiş

Çorum Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Yankesicilik Büro Amirliği’nce 2,5 aydır yürütülen Teleskop Operasyonu’nda 9 şüpheli şahsı gözaltına...

Asayiş

Çorum'da polis ekiplerini görünce çaldıkları motosikleti bırakarak kaçan 3 kişiden biri yakalandı.

Asayiş

Çorum’da Bahçelievler Mahallesi’nde şüpheli bir şahıs, kaldırım taşlarını söküp çalarken başka vatandaşlar tarafından kameralara saniye saniye kaydedildi.

Asayiş

Çorum Yavruturna Mahallesi Emek Caddesi’nde bulunan bir apartmanın önünden park edilmiş motosikletin çalındığı iddia edildi.

Asayiş

Çorum Buharaevler Mahallesi, Buharaevler 2. Sokakta Perşembe pazarı civarında üç şüpheli kadını gören Hırsızlık ve Yankesicilik Büro Amirliği Ekipleri, şahısları...