Hastane Haberleri

Hastane haberleri ve güncel Hastane gelişmeleri, Hastane ile ilgili tüm video, Hastane fotoğrafları ve Hastane haberleri LEBLEBİ TV sitemizde


Genel

Dünya genelinde bilgisayar yazılım sistemlerinde sorun yaşanıyor, birçok sektörde işlemler durdu. Bankacılık, havayolları, hastane ve yayın kuruluşlarında büyük problemler baş...

Asayiş

Çorum'da akrep sokması sonucu yaralanan kişi hastanede tedavi altına alındı.

Asayiş

Çorum’un İskilip ilçesine bağlı Sorkun Köyünde babası ile birlikte ormanda ağaç kesimine giden 19 yaşındaki Burak Dalkılıç, devrilen ağacın altında...

Asayiş

Çorum'da akrep sokması nedeniyle zehirlenen çocuk, hastanede tedavi altına alındı.

Genel

Çorum Belediyesi halk otobüsünde sabah saatlerinde rahatsızlanan bir yolcu, otobüsle acil servise götürüldü.

Dodurga

Çorum'un Dodurga ilçesinde doktor ve sağlık çalışanlarını darbeden kişi tutuklandı.

Asayiş

Çorum'da, çalıştığı fabrikada düşerek yaralanan işçi, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Genel

Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sinan Zehir görevinden istifa etti.

Genel

Çorum’da Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi içeresinde gurup halinde dolaşan sokak köpeklerine vatandaşlardan tepki yağdı.

Genel

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde refakatçi olarak kalan bir vatandaş, yemeğin içinden böcek çıktığını iddia etti.

Sağlık

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 16 yatak kapasiteli 2'nci seviye yoğun bakım ünitesinin hizmete sunulduğu bildirildi.

Asayiş

Çorum’da İnönü Caddesi Hastane ışıklarında kaza meydana geldi. Kazada sürücü yaralanmazken takla atan otomobilde hasar meydana geldi.