Emekli Haberleri

Emekli haberleri ve güncel Emekli gelişmeleri, Emekli ile ilgili tüm video, Emekli fotoğrafları ve Emekli haberleri LEBLEBİ TV sitemizde


Ekonomi

Hayat pahalılığının mağdur ettiği milyonlarca emekli maaşlarına zam yapılmasını beklerken AK Parti'de düzenlenen toplantıda fikir uyuşmazlığı yaşandığı iddia edildi.

Genel

2024 Emekliler Yılı kapsamında, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na ait trenlerde emeklilere yüzde 10 indirimli seyahat uygulaması başladı.

Siyaset

İYİ Parti Manisa Milletvekili Şenol Sunat Hürriyet Parkı’nda vatandaşlara hitap etti.

İlçeler

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, ilçedeki emeklilerin su faturalarında yüzde 40 indirim yapacaklarını bildirdi.

Ekonomi

SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin ek ödeme tarihleri belli oldu. SSK emeklilerine 6 Şubat'ta, Bağ-Kur emeklilerine 7 Şubat'ta fark ödemeleri gerçekleştirilecek.

Genel

Çorum’da bir grup emekli vatandaş açlık sınırı altında yaşamamak için kent merkezinde eylem düzenledi.

Genel

CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, TBMM oturumunda emeklilere verilen zamları eleştirerek, iktidara emeklilerin pestilini çıkarttıklarını söyledi.

Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısının ardından yaptığı konuşmada SSK ve Bağ-Kur emeklisi maaşlarına ek yüzde 5 zam yapılacağını açıkladı.

Genel

Çorum’da 16 Ekim’de teslim edilmesi beklenen Slimkent’teki emekli TOKİ konutlarında ilk etapta 95 konut teslim edileceği açıklandı.

Ekonomi

Artan enflasyonla maaşları her geçen gün eriyen emeklilere Cumhur İttifakı'ndan bir darbe daha geldi. Muhalefetin Meclis gündemine getirdiği emekli maaşlarıyla...

Ekonomi

Emekliler maaşlarına yapılacak düzenlemeyi heyecanla beklerken, milyonlara Cumhuriyet'in 100. yılı nedeniyle 29 Ekim'de bir seferlik ikramiye verilmesi de gündemde.