AK Parti İl Başkanı Murat Günay, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla açıklama yaptı. Günay, gazetecilik mesleğinin fedakarlık isteyen ve bir ömür boyu devam eden bir meslek olduğunu belirtti.

Çorum Heyeti, Bakan Bak’a Şehrin Spora Yönelik Taleplerini İletti Çorum Heyeti, Bakan Bak’a Şehrin Spora Yönelik Taleplerini İletti

Gazetecilerin meslek ilkelerini ve Türk milletinin hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak doğru bilgilendirme görevini en iyi şekilde yerine getireceğine inandığını ifade eden İl Başkanı Günay, "Gazetecilik; mesaisi bir ömür devam eden, fedakarlık ve özveri gerektiren mesleklerin başında gelmektedir. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, 'Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır.' Demokrasinin temel taşlarından biri olan gazetecilik, haber alma ve ifade özgürlüğü ile güçlenir ve zenginlik kazanır. Bu önemli görevi üstlenen değerli gazetecilerimizin fedakarca çalışmaları, takdir edilmesi gereken bir durumdur. Bu vesileyle kentimizde gazetecilik ahlakından taviz vermeden görevlerini sürdüren tüm gazetecilere teşekkür ederim” dedi.

Editör: Leblebi Tv