Yusuf Ahlatcı Bir Aileye Daha Konuk Oldu Yusuf Ahlatcı Bir Aileye Daha Konuk Oldu

Çorum merkezli prefabrik ve konteyner üreticisi Özer Konteyner, ürettiği 2 katlı konteyner ev ile yeni bir yaşam alanı sunuyor.

Çorum ve bölgesinde 20 yıldır geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren Özer Konteyner, herkesi konteyner sahibi yapmak için yenilikçi çalışmalarına devam ediyor.

Çorum Sanayi Sitesi Ankara Yolu 5. Cadde’de faaliyet gösteren Özer Konteyner, 1000 metrekare alanda uzman kadro yapısı ile üretim yaparken firma Çevreyolu üzerinde Traktör Galericiler Sitesi yanında hizmete sunduğu tanıtım ve satış Showroomu’nda da ürünlerini müşteri ile buluşturmaya devam ediyor.

Özer Konteyner; şimdide üretmiş olduğu 2 katlı konteyner evi müşterilerine sunuyor.

Ekran görüntüsü 2023-09-30 164947

Özel olarak üretilen ve alt katı 21 metrekare olan, 2 katlı konteyner evlerin üst katında ise balkonu ve 1 adet odası yer alıyor.

A çatısı ve verandası ile birlikte satışa hazır 2 katlı konteyner evlerde; EPS dolgu sandviç panel, Laminat görünümlü Mineflo taban, PVC donanımlı pencere ve  galvaniz saç panel kapı ise müşterilerin yoğun ilgisini çekiyor.

Özer Konteyner Pazar günleri dahil haftanın her günü müşterilerine hizmet sunarken firma 0542 566 57 85 numaralı hattı ile de 7/24 müşterilerine hizmet veriyor.