Üç Rakibini Geride Bırakan Genç, 19 Yaşında Muhtar Seçildi Üç Rakibini Geride Bırakan Genç, 19 Yaşında Muhtar Seçildi

Toplantılar, özel etkinlikler ve iş yemekleri için de hizmet verecek olan Meşhur Aspava Muhammed, Çepni Mahallesi Çevre Yolu Bulvarı No: 213/1’de (Opet) hizmete açıldı. 

Türk mutfağının eşsiz lezzeti kebaplar, meşhur et döner, dumanı üstünde dürüm, pide, lahmacun çeşitleri ve harika tatlı çeşitleriyle damak mutluluğunu yerine getirmeye kararlı olan Aspava Muhammed Restoran tüm Çorumluların hizmetinde.

Açılış törenine AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Mehmet Sarı, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, Çorum Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, AK Parti Belediye Meclis Üyesi ve Adayı Bülent Özdoğan, Çorum Basın Derneği Başkanı Erkan Karaca ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç; dünyanın merkezinde her türlü lezzetin olması gerektiğini söyleyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Çorum’a dönük yapılan güzel bir yatırımın olduğunu söyleyen AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Mehmet Sarı da işletmeye hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Çorum Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise; Aspava’nın bir marka olduğunu belirterek; Çorum’un marka şehir olmasında bu markaların gelmesinin önemli rol oynadığını söyledi.

Açılış; yapılan duanın ardından protokol tarafından kesilen kurdele ile gerçekleştirildi.

Açılışın ardından katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.