Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın yeniden AK Parti’nin Çorum Belediye Başkan adayı oldu. Cumhurbaşkanı - AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığı kamuoyuna ilan edilen Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum Yüzyılı’nı yeni dönemde hep birlikte inşa edeceklerini vurguladı.

Ankara’da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı'nda Cumhur İttifakı'nın Çorum Belediye Başkan adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın olarak açıklandı. Başkan Aşgın yaptığı açıklamada kendisine güvenerek yola devam kararı alan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Cumhur İttifakı ortakları AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve her zaman desteklerini hissettiği Çorum halkına teşekkür etti.

CHP’li Tahtasız’dan Tarım Ve Orman Bakanı’na Mektup: “Çorum Afet Bölgesi İlan Edilsin” CHP’li Tahtasız’dan Tarım Ve Orman Bakanı’na Mektup: “Çorum Afet Bölgesi İlan Edilsin”

Başkan Aşgın açıklamasında “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve mensubu olmaktan şeref duyduğum partimin güvenini bir kez daha hissetmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Partimizin tekrar Çorum Belediye Başkan adayı olarak gösterilmenin onurunu yaşıyorum. Öncelikle, bu büyük sorumluluğu bana bir kez daha layık gören Cumhurbaşkanımıza, değerli hemşehrilerime, teşkilat mensuplarımıza, parti yöneticilerimize ve Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi’ne şükranlarımı sunuyorum. Hemşehrilerimizin teveccühü ve destekleriyle geçmiş dönemde elde ettiğimiz başarıları, önümüzdeki dönemde de birlikte daha büyük başarılara dönüştüreceğimize inancım tamdır.” şeklinde konuştu.

Yeni dönemde Çorum Yüzyılını hep birlikte inşa edeceklerini söyleyen Başkan Aşgın “Çorum'a hizmet etme aşkıyla çıktığımız bu yolda, şehrimizi daha yaşanabilir, daha modern ve daha kalkınmış bir yer haline getirmek için bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi şeffaf, katılımcı, samimi ve dürüst bir yönetim anlayışı ile halkımızı hizmet etmek ve şehrimizi geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Tevazu, samimiyet ve gayretle Çorum Yüzyılı’nı yeni dönemde hep birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

Seçim sürecinde birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Aşgın “31 Mart seçim sürecini hemşehrilerimizin desteğiyle, birlik ve beraberlik içinde, sevgiyle ve kardeşlikle tamamlayarak Çorum'u hep birlikte daha güzel yarınlara taşıyacağız. Siz değerli hemşehrilerimden aldığımız destek ve dualarla bizlere verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek için gece gündüz demeden aşkla çalışmaya devam edeceğiz. Bizlere, şehrimize hizmetkar olmayı nasip eyleyen Rabbime hamd ediyorum.” dedi.

Editör: Leblebi Tv