Çorum’da Türk Telekom alt yapı hizmetleri canından bezdirir hale geldi. Merkez’deki en işlek caddeler olan Gazi ve İnönü Caddelerinde bulunan iş yerlerinde ve kamu kurumlarında alt yapının yetersiz olmasından dolayı Türk Telekom’un kendilerini mağdur ettiğini dile getiren vatandaşlar, çoğu binada alt yapı ve internet kutularının yıllardan beri değiştirilmediğini aktararak, internet kullanımında yeterli verimi alamadıklarını kaydetti.

Ekran görüntüsü 2024-01-06 162904

TARİHİ ESER ALT YAPIYLA TÜRK TELEKOM HİZMET VERMEYE ÇALIŞIYOR

Türk Telekom’un özelleştirildiğinden beri yeni binalarda fiber olarak alt yapı düzenlediğini belirten vatandaşlar, Çorum’daki kamu kurumları ve birçok yapılarda tarihi eser konumundaki internet kutuları ve alt yapı ağıyla hizmet verilmeye çalışıldığının altını çizdi.

TÜRK TELEKOM ŞİKAYETLERE ALAYCI YAKLAŞIYOR

İnsanların internet faturalarını düzenli olarak yatırmalarına rağmen kalitesiz internet hizmeti aldığını vurgulayan vatandaşlar, yüzlerce insanın şikayetlerini Türk Telekom’a bildirmesine rağmen hiçbir cevap alamadıklarını aksine birde alay edici tavırlarla davranıldığını ifade etti. Çorum Türk Telekom Müdürlüğü’ne şikayet ve taleplerini bildirmelerine rağmen kendilerine hiçbir yanıt verilmediğini ve internette yaşanan sorunların devam ettiğini aktaran vatandaşlar, çağımızın internet ve teknoloji çağı olmasına rağmen yetersiz hizmet verilmesinin sebebini sordu.

Ekran görüntüsü 2024-01-06 162853

TÜRK TELEKOM TAHSİLATTA VAR, HİZMETTE ORTALIKTA YOK

Çorum Türk Telekom’un verdiği yarım yamalak hizmetlerine karşı tahsilat vakti geldiğinde ücret aldığını ancak hizmet vermeye gelince ortalıkta olmadığını dile getiren vatandaşlar, Türk Telekom’da görevli Müdürlerin ve İdari Amirlerin artık işlerini yapması gerektiğini ve oturdukları koltukların hakkını vermesini istedi.

Halk Otobüsleri Bayramda İki Gün Ücretsiz Halk Otobüsleri Bayramda İki Gün Ücretsiz

Ekran görüntüsü 2024-01-06 162830

TÜRK TELEKOM İNTERNET ALT YAPISINI NEDEN YENİLEMİYOR?

Çorum’un en işlek caddeleri olan Gazi ve İnönü Caddesinde birçok ticari iş yeri olmasına rağmen bu bölgelerdeki internet alt yapılarının yenilenmemesinin nedenin düzenli faturalarını ödeyen bireyler olarak soran vatandaşlar, alamadıkları internet hizmeti nedeniyle hem devlet kuruluşlarının hem ticari faaliyet gösteren iş yerlerin artık mağdur edilmemesini talep etti. Geçmiş yıllarda da aynı sorunları yaşayan bir vatandaşın Türk Telekom önünde eylem yaptığını ifade eden vatandaşlar, Türk Telekom’da değişen bir şeyler olmadığını, yaşanan sorunların kendilerinden kaynaklı olmadığını söylemeye devam ettiklerini, sorunlarla ilgilenmek yerine alay edilircesine açıklama yaparak akıllara zarar bilgiler verdiğini söyledi.

Editör: Ahmet Temelci