TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen açılış programına birçok ilin valisi ve belediye başkanları ile turizm sektörü temsilcileri katıldı.

İlimizin ulusal ve uluslararası platformda tanıtımını yapmak amacıyla Çorum Valiliği himayelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Çorum Belediyesi Emitt fuarına 7.holde stant açılarak katılım sağladı. Kültür ve Turizm İl Müdürü Sümeyra Bektaş ve Çorum Belediyesinden Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Aykut Yağlı Çorum’un turizm ve kültürel değerlerinin ön plana çıkartıldığı görseller kullanılarak hazırlanan stantta sektör temsilcileri ile görüşmeler yaparak Çorum Destinasyonu hakkında bilgiler verdi.

İlin tanıtımına destek vermek için Hitit Üniversitesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu, Turizm İşletmeciliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç Dr. Ali İzzet Yılmaz ve Mecitözü İlçesi Halk Eğitim Müdürü Erol Ateş, Anitta Otel Müdürü stantta yer aldı.

Stantta gelen ziyaretçilere Hitit ağırlıklı tanıtım materyalleri, harita, broşür ve leblebi verilirken, küçük ziyaretçilere ise Çorum’a özgü hazırlanan boyama kitabı ve balon hediye edildi. 

Her yıl yüzlerce ülkeden on binlerce ziyaretçiyi ağırlayarak büyük bir başarıya imza atan EMITT, turizm sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olarak bu yıl rekor seviyede yabancı ziyaretçiyi ve turizm profesyonelini ağırlamayı hedefliyor. Fuar 9 Şubat Cuma gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Çıplak, “İlkeli ve Objektif Medya Ortamına İhtiyaç Daha da Artıyor” Çıplak, “İlkeli ve Objektif Medya Ortamına İhtiyaç Daha da Artıyor”

eb487de5-5b96-475d-a52c-cc52c86cc98f

Editör: Leblebi Tv