4 Eylül 2023 tarihi itibariyle merkez ilçe tüm ilçelerde 14. olağan kongrelerini tamamladıklarını dile getiren MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, göreve geldikleri andan itibaren teşkilatların görev ve sorumluluklarını belirlediklerini ifade etti.

Mecliste, Terör Saldırılarının Arkasında AK Parti Var Sözü’ne Milletvekili Kaya Sert Tepki Gösterdi Mecliste, Terör Saldırılarının Arkasında AK Parti Var Sözü’ne Milletvekili Kaya Sert Tepki Gösterdi

Merkez ilçe kongresine katılan Vahit Kayrıcı’nın, yaptığı konuşmayla gerekli konularda tespitte bulunduğunu ve yerel seçimlere dönük ilçe belediyelere talip olduklarını söylediğini aktardı.

Kayrıcı’nın konuşmalarından kendilerine çıkarımda bulunduğunu iddia eden Çıplak, Tahtasız’ın Çorum’un ağabeyi olan Kayrıcı’ya cevap verme hadsizliğinde bulunduğunu söyledi.

Yapılan yalan ve iftiralarla halkın vakti alınmıştır diyen Çıplak, Tahtasız’ın seçim sonucunu hazmedemediğini ve saldıracak başka kapı bulması gerektiğine değindi.

Tahtasız’a “bal yapmaz arı gibidir” diyen Çıplak, kendi çemberi etrafında dönmekten başka işi olmayan Tahtasız’ın bu zamana kadar hangi yaralı parmağa merhem sürdüğünü sordu.

Geçtiğimiz milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde 6’lı masanın ortaklarının PKK ve onların siyasi temsilcileri FETÖ ve sayısız terör örgütleri olduğunun altını çizen çıplak, aynayı kendilerine öneren Tahtasız’a şehit ailelerinin ve gazilerin yüzüne nasıl bakacaklarını düşünmesini önerdi.

Editör: Ahmet Temelci