CHP İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz ve beraberindeki heyet, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş’ı ziyaret etti.

Ziyarette CHP İl Genel Meclisi Gurup başkanvekili Yıldız Bek, Önceki Dönem Parti İl Yöneticisi ve Gün Medya İmtiyaz Sahibi Gazeteci Güngör Atak ve Dodurga CHP İl Genel Meclisi üyesi Sadettin Akgül hazır bulundu.

Ziyarette açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz, bir dönemin sonuna gelindiğini meclis gurubu olarak Çorum’a hayırlı hizmetler yapıldığını kaydetti.

Memlekete kim bir çivi çakıp en iyi hizmeti getirecekse Çorum’un kalkınmasında hayırlı işlere kim imza atacaksa Cumhuriyet Halk Partisi olarak hep olumlu hizmetlerde katkı sağlayacaklarının altını çizen Solmaz, Çorum’a kazandırılanlardan dolayı Allah razı olsun dediklerini ifade etti.

Çorum'da "Çiğdem Aşı ve Geleneksel Çocuk Oyunları Etkinliği" Düzenlendi Çorum'da "Çiğdem Aşı ve Geleneksel Çocuk Oyunları Etkinliği" Düzenlendi

Mehmet Bektaş ise, 2019-2024 sürecinde adalet her işte hakkı bilmek düsturuyla çalıştıklarını 3 yıllık meclis başkanlığı döneminde hep oy birliğiyle karar aldıklarını aktararak, bunun her insana nasip olmayacak bir onur olduğuna değindi.