Kurban Bayramı’nın ikinci gününde CHP İl Binası'nda Kemal Kılıçdaroğlu toplantı Salonu'nda düzenlenen bayramlaşma programına CHP İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz, Milletvekili Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanvekili Resul Yiğitoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Meriç, Gençlik Kolları İl Başkanı Arzum Meryem Akdoğan, Belediye Meclisi Grup Başkan vekili Aslan Kaya, İl Genel Meclis üyeleri Ümit Er, Yusuf Sapancı ve Ömer Boyraz, Belediye Meclisi Üyeleri, Onur Topkül, Erdem Erol, Müslüm Acar, Kadın Kolları İl Başkan Adayı Özlem Güngör,  İl ve Merkez İlçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Whatsapp Image 2024 06 17 At 16.17.27 (3)

Hızlı Tren İhalesi Yılan Hikayesine Döndü Hızlı Tren İhalesi Yılan Hikayesine Döndü

SOLMAZ, BABALAR GÜNÜ'NÜ DE UNUTMADI

CHP İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz, tüm parti mensuplarının Kurban Bayramı’nı tebrik ederek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Sevgi, saygı, kardeşlik ve hoşgörünün birleştirici gücü olan bayramların milletimizin en güzel günleri olduğunu ifade eden Solmaz, toplumun tüm kesimlerinin birbirleriyle daha çok kaynaşması ve dayanışması temennisinde bulunarak, tüm Çorum halkının bayramını kutladı.

Whatsapp Image 2024 06 17 At 16.17.27 (2)

Babalar gününü de unutmayan Solmaz, partililerin ebediyete intikal eden babalarına rahmet, , hayatta olanlara da sağlık ve esenlik için bir yaşam dileğinde bulundu.

Daha sonra Milletvekili Mehmet Tahtasız, Kadın Kolları Başkanları Kamile Anar ve Serap Meriç, Gençlik Kolları İl Başkanı Arzum Meryem Akdoğan ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Onur Topkül de partililerin bayramını kutladı.

Whatsapp Image 2024 06 17 At 16.17.27

Editör: Ahmet Temelci