Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca’yı ziyaret etti.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı İstanbul Yağbat, ve Leblebi TV Seslendirme ile Kurgu Sorumlusu Bülent Özkömürcü hazır bulundu.

Kuşçu, “Can Çekişen Esnafa Darbe Vuruluyor” Kuşçu, “Can Çekişen Esnafa Darbe Vuruluyor”

Ziyarette yayın hayatındaki başarıları nedeniyle Leblebi TV’yi yakından takip ettiklerini dile getiren Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, başarılı çalışmaları nedeniyle Leblebi TV Genel Yayın Yönetmeni Erkan Karaca ve ekibini tebrik etti.

Açıklamalarını sürdüren Başkan Aşgın, göreve geldiği günden itibaren şeffaf ve ilkeli çalışmalar yürüttüklerini dile getirerek, gönüllere girebilmek adına çalışmalar yaptıklarını kaydetti.

Belediye Başkanı olarak bir şehrin Şehr’ül emini olarak Çorum’un çehresini değiştiren projelere imza attıklarını belirten Aşgın, Arasta projesi, yeni açılan yollar, ve Eski Halk Bankası’nın oraya yapılan yeni meydan gibi çalışmalara gururla imza attıklarını söyledi.

Gönül belediyeciliği ilkesinden sapmadan çalışmalarını sürdürdüklerini sözlerine ekleyen Başkan Aşgın, yaklaşan yerel seçimlerde de yaptıkları hizmetlerin karşılığı olarak Çorumlulardan tam destek göreceğine inandığını aktardı.

Kendilerine gösterilen misafirperverlik içinde Karaca ve ekibine teşekkür eden Aşgın, basının önemine değindi.

Karaca ise kendilerine yapılan nazik ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, Başkan Aşgın’a çalışmalarında başarılar diledi.